Drewniana jednostanowiskowa wiata garażowa Revelatio II

zapytaj
o cenę PLN
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cechy szczególne:

  • Posiada dwa miejsca parkingowe
  • Wykonana w całości z drewna klejonego GL-24
  • Solidna i trwała konstrukcja
  • Możliwość budowy bez pozwoleń i samodzielnego montażu
  • Doskonale spełni rolę otwartego garażdu
  • 24 miesięczna gwarancja

Opis:

Revelatio II to wykonana z drewna dwustanowiskowa wiata garażowa. Dzięki powierzchni zabudowy wiatę Revelatio II można wybudować bez pozwolenia budowlanego.

Revelatio II została wykonana z impregnowanego ciśnieniowo i klejonego drewna świerkowego klasy GL-24. Głębokość i szerokość wiaty to 5892×5852 mm razem z wystającymi elementami konstrukcyjnymi. Wysokość i szerokość w świetle wjazdu to 2215×5150 mm. Konstrukcja jest utrzymywana na sześciu filarach o profilu 160×160 mm o wysokości 2700 mm z przodu i 1850 mm z tyłu wiaty. Dach zadaszenia jest symetryczny i dwuspadowy, ma 19-stopniowe nachylenie. Dopasowane elementy konstrukcyjne i załączone materiały pozwalają na bezproblemowy samodzielny montaż zadaszenia.

Revelatio jest konstrukcją szkieletową, która w wersji podstawowej jest sprzedawana w zestawie zawierającym filary, kantówki oraz łuki. Poszycie dachu, deski, czy przęsła płotowe są opcjami dodatkowymi. Razem z zadaszeniem można zamówić również malowanie i montaż realizowane przez jedną z naszych profesjonalnych ekip.

Wymiary:

Głębokość: 5892 mm
Szerokość: 5852 mm
Wysokość w szczycie: 3259 mm
Szerokość w świetle wjazdu: 5150 mm
Wysokość w świetle wjazdu: 2215 mm
Wysokość belki: 2215 mm
Kąt nachylenia dachu: 19o
Zobacz także