Wolnostojąca weranda Gardendreams z dachem poliwęglanowym 300 cm

zapytaj
o cenę PLN
DSC_0801

Cechy szczególne:

  • Trwała i solidna budowa
  • Konstrukcja zbudowana w całości z aluminium
  • Posiada poliwęglanowe poszycie dachu
  • Doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie
  • Łatwo ją zmontować samodzielnie i rozbudować
  • Posiada wbudowany system rynien
  • Pergola została dopracowana w każdym detalu
  • 10 letnia gwarancja

Opis:

Wykonana z aluminium wolnostojąca weranda z poliwęglanowym pokryciem dachu Gardendreams to uniwersalne rozwiązanie, które będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnej altany. Zadaszenie będzie doskonałym miejscem do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Konstrukcję można wybudować bez pozwolenia budowlanego.

Weranda została w całości wykonana z wysokiej jakości, dedykowanych profili aluminiowych o ściankach grubości 3 mm. Szerokość zadaszenia może wynosić od 300 do 700 cm, a jego głębokość to 300 cm. Całość konstrukcji jest podpierana przez trzy lub sześć filarów, których wysokość w zależności od sposobu montażu i życzenia waha się pomiędzy 205 a 240 cm. Filary mają profil 110×110 mm. W przedni, poprzeczny profil zadaszenia oraz w jeden z filarów wbudowany został system odprowadzający wodę.

Konstrukcja profili pergoli tarasowej Gardendreams

Poszycie dachu jest wykonane z paneli poliwęglanowych, które bez dopłat występują w dwóch wersjach: przejrzystej i opalowej. Dopłata pozwoli na zastosowanie poszycia odbijającego promieniowanie podczerwone lub ekstra przejrzystego. Wierzchnia strona każdego z paneli jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe.

Poszycie dachu pergoli tarasowej Gardendreams

Zadaszenie jest dostępne w jednym z trzech kolorów: kremowym, białym i teksturowym antracytowym. Wiatę można zamontować do podłoża za pomocą jednego z trzech systemów mocowań.

Kolory malowania werandy aluminiowej Gardendreams

Do konstrukcji została dołączona wyczerpująca instrukcja oraz DVD, które pozwolą na bezproblemowy samodzielny montaż. Montażu może dokonać również jedna z naszych profesjonalnych ekip.

Innymi możliwymi opcjami dodatkowymi jest oświetlenie werandy jednym z dostępnych zestawów oświetleniowych, montaż panelu grzejącego, podwieszanych markiz panelowych lub ekranu.

Wymiary:

Głębokość: 300 cm
Szerokość: 300/400/500/600/700 cm
Wysokość belki: 205 – 215 cm
Wysokość przy ścianie: ~ 240 cm
Zobacz także