Weranda Gardendreams Giga z dachem szklanym 250 cm

zapytaj
o cenę PLN
home-default

Cechy szczególne:

  • Wykonana z solidnych profili aluminiowych
  • Dzięki wzmocnieniom posiada mniejszą liczbę filarów
  • Poszycie dachu z 8 mm szkła bezpiecznego
  • Doskonale sprawdzi się przy domu jednorodzinnym
  • Precyzyjne dopracowanie detali werandy
  • Możliwość samodzielnego montażu
  • 10 letnia gwarancja

Opis:

Aluminiowa weranda z wzmocnioną konstrukcją Gardrendreams Giga ze szklanym dachem to elastyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się przy domu jednorodzinnym. Zadaszenie najlepiej będzie najlepiej pełnić rolę pergoli tarasowej. Do budowy zadaszenia nie jest potrzebne pozwolenie.

Szkielet zadaszenia został w całości wykonany z wysokiej jakości profili aluminiowych o grubości ścianek równej 3 milimetry. Przedni profil został dodatkowo wzmocniony, dzięki czemu w konstrukcji zastosowano mniej filarów podtrzymujących. Filary podpierające przód werandy zostały wykonane z profilu 110×110 mm. Zadaszenie ma 250 cm głębokości, a jego szerokość po ścianie może być równa 400, 500, 600 i 700 cm. Wysokość zależy od sposobu mocowania do ściany i podłoża, ale zazwyczaj waha się pomiędzy 205 a 215 cm. W przedni poprzeczny profil oraz w jeden z filarów została wmontowana rynna odprowadzająca wodę. Do podłoża zadaszenie można zamontować za pomocą jednego z trzech dostępnych systemów mocowań.

Konstrukcja profili pergoli tarasowej Gardendreams

Poszycie dachu werandy zostało wykonane z grubego na 8 mm klejonego szkła bezpiecznego. Aluminiowe części werandy są dostępne w trzech podstawowych wersjach kolorystycznych: kremowym, białym oraz teksturowym antracytowym.

Kolory malowania werandy aluminiowej Gardendreams

Dzięki dołączonej obszernej instrukcji oraz płycie DVD samodzielny montaż zadaszenia nie powinien sprawić problemów. Do montażu niezbędne będą podstawowe narzędzia. Montażu może dokonać jedna z profesjonalnych ekip montażowych.

Na życzenie werandę możemy wyposażyć w oświetlenie halogenowe lub zdalnie sterowane LED, panele grzewcze oraz markizy całościowe i panelowe.

Wymiary:

Głębokość: 250 cm
Szerokość: 400/500/600/700 cm
Wysokość belki: 205 – 215 cm
Wysokość przy ścianie: min. 240 cm
Zobacz także