Weranda Gardendreams z dachem szklanym 350 cm

zapytaj
o cenę PLN
home-default

Cechy szczególne:

  • Konstrukcja szkieletowa zbudowana w całości z aluminium
  • Wytrzymała i stabilna budowa
  • Weranda posiada wbudowany system rynien
  • Poszycie dachu wykonane zostało ze szkła bezpiecznego
  • Doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie jako zadaszenie nad tarasem
  • Możliwość samodzielnego montażu i rozbudowy
  • Pergola została dopracowana w każdym detalu
  • 10 letnia gwarancja

Opis:

Aluminiowa weranda Gardendreams ze szklanym poszyciem dachu doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Weranda bardzo dobrze będzie pełnić rolę zadaszenia nad tarasem i ogrodu zimowego, a ponadto można wybudować ją bez pozwolenia budowlanego.

Weranda została wykonana z solidnych profili aluminiowych o ściankach grubych na 3 mm. Elementy konstrukcyjne są bardzo dobrze dopasowane, co zapewnia stabilność po montażu. Przy głębokości równej 350 cm, zadaszenie może mieć szerokość po ścianie równą od 300 do 700 cm. Weranda w zależności od wybranej wielkości jest podpierana przez 2, 3 lub 4 filary o profilu 11×11 cm. W przedni profil oraz w jeden z filarów został wbudowany system odprowadzający wodę. Zadaszenie, w zależności od sposobu mocowania może mieć wysokość od 205 do 215 cm.

Konstrukcja profili pergoli tarasowej Gardendreams

Poszycie dachu zostało wykonane z klarownego i grubego na 8 milimetrów klejonego szkła bezpiecznego. Zapewnia to doskonałą widoczność nieba umożliwia korzystanie ze 100% oświetlenia słonecznego i sprawia, że deszcz staje się zupełnie nowym doświadczeniem.

Zadaszenie z dachem szklanym bez dopłat jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: kremowym, białym i teksturowanym antracytowym. Zadaszenie montuje się do podłoża za pomocą jednego z trzech systemów mocowań.

Kolory malowania werandy aluminiowej Gardendreams

Do konstrukcji został dołączona instrukcja montażu i płyta DVD, dzięki której zadaszenie będzie można zmontować samodzielnie przy pomocy podstawowych narzędzi. Montaż werandy można zlecić również jednej z profesjonalnych ekip montażowych.

Razem z zadaszeniem oferujemy montaż oświetlenia LED i halogenowego oraz kierunkowe panele grzewcze i różnego rodzaju markizy.

Wymiary:

Głębokość: 350 cm
Szerokość: 300/400/500/600/700 cm
Wysokość belki: 205 – 215 cm
Wysokość przy ścianie: min. 240 cm
Zobacz także